Tosibox

Tosibox

Spoločnosť Tosibox® založil v roku 2011 fínsky IT profesionál Veikko Ylomartimo, ktorý mal jasnú víziu. Vyvinúť spôsob, akým jednoducho a bezpečné ovládať vzdialené zariadenia bez znalostí IT infraštruktúry. S týmto prístupom sa výrazne zjednodušuje bezpečné pripojenie IoT, vzdialená údržba a správa siete.

S technológiou Tosibox® môžete ľahko vytvoriť úplne bezpečné vzdialené pripojenie bez znalosti IT. Celosvetovo patentované riešenie sa skladá z niekoľkých komponentov, ktoré sú vzájomne kompatibilné a umožňujú ďalšie rozširovanie a flexibilitu.

Súčasťou systému sú zámky a kľúče. Zámok Tosibox® je priemyselný router, ku ktorému sú pripojené zariadenia, ku ktorým je potrebné vzdialené pristupovať. Pre prístup k zámku je potrebný kľúč Tosibox®, ktorý je synchronizovaný so zámkom a heslom. Kľúč je k dispozícii ako fyzický USB mikroprocesor, softvérový kľúč alebo mobilná aplikácia. Riešenie Tosibox® je celosvetovo patentované, technológia je certifikovaná a má jednu z najvyšších úrovní zabezpečenia v odbore, vďaka najnovšej technológii šifrovania. Nejedná sa o cloudovú službu, ale prepojenie fyzicky pripojených zariadení prostredníctvom priameho VPN tunela.

Fakty o spoločnosti

  • Sídlo Oulu, Fínsko
  • Rok založenia 2011

Príklady produktov

 

Zákaznícky servis

Kontaktujte nás:

+421 332 400 160

Poslať e-mail