ŠPECIALIZOVANÁ ORGANIZÁCIA

Byť partnerom OEM Automatic znamená, že máte prístup k našej unikátnej širokej škále produktov, ale v špecializovanej organizácii. Snahou našej spoločnosti je ponúknuť naše produkty zákazníkovi v oblasti priemyselnej automatizácie a elektrotechniky. Ponúkame širokú škálu komponentov v oblasti elektrických strojov, elektrických rozvádzačov, bezpečnostných prvkov, tlaku a prietoku, prvkov pre elektroniku a motory.

Našim zákazníkom, ktorí sú predovšetkým výrobcovia strojov, rozvádzačov, strategickí koncoví užívatelia, veľkoobchody, poskytujeme kvalitnú technickú podporu. Rozdelili sme náš sortiment a spoločnosť do štyroch špecializovaných produktových oblasti:

  1. komponenty pre výrobcov rozvádzačov

  2. komponenty pre výrobcov strojovbezpečnostné prvkymotory a elektroniku

  3. komponenty pre railway a mobile vehicle

  4. komponenty a materiály pre elektroniku

OEM Automatic

Blízko zákazníkovi

Naši obchodní zástupcovia a produktoví špecialisti pracujú vždy s úzkym rozsahom produktov, ktorý im umožňuje stať sa odborníkmi v danej aplikácie. Sú ochotní sa s vami stretnúť na zákazníckych stretnutiach, počas školenia, výstav alebo ostatných osobných stretnutí.

Technická podpora

Produktoví špecialisti poskytujú technickú podporu k určitému radu výrobkov a dodávateľov. Sú spojovacím článkom medzi výrobcom a zákazníkom. Sú zodpovední za vedenie skladových zásob následne naskladneného tovaru. 

Obchodní zástupcovia

Jednou z priorít spoločnosti OEM Automatic je budovanie úzkych vzťahov s našimi zákazníkmi. Obchodní zástupcovia sú pripravení kedykoľvek priamo na vašom pracovisku prezentovať naše výrobky a byť nápomocní pri riešení vašich technických úloh.

Zákaznícky servis

Všetky prijaté objednávky zákazníkov sú vybavované zákazníckym servisom, ktorý poskytuje základnú telefonickú podporu (cenníkovú cenu, dostupnosť tovaru ...). Všetky objednávky zaslané a prijaté na [email protected] sú zaregistrované a automaticky zákazníkovi potvrdené systémom. Zákaznícka podpora potom zákazníkovi upresňuje dátum dodania zásielky na základe potvrdenia dodacích termínov od našich dodávateľov.

Zákaznícky servis

Kontaktujte nás:

phone +421 332 400 160

Poslať e-mail Poslať e-mail