Castello

Spoločnosť Castello Italia bola založená v talianskej Cremone v roku 1960 ako jedna z prvých spoločností v Taliansku, ktorá sa špecializovala na výrobu plastových rúr.
Spoločnosť Castello Italia je známa svojimi inovatívnymi výrobkami. Rúrky zaručujú bezproblémovú inštaláciu a funkčnosť. Vyrábajú sa z viacerých druhov materiálov.

Vďaka neustálemu zdokonaľovaniu strojov a investíciám má spoločnosť Castello Italia množstvo certifikátov, ako sú okrem iného UNI EN ISO 9001, IATF 16949 a UNI EN ISO 14001.
Všetky tieto potrebné certifikáty zaručujú dodržiavanie najvyšších výrobných noriem a všetky procesy spoločnosti sú analyzované, štruktúrované a overované tak, aby boli plne v súlade s platnými predpismi.

Všetky ponúkané výrobky sa na 100 % vyrábajú v Taliansku a následne sa distribuujú na medzinárodný trh. Okrem štandardného ponúkaného portfólia spoločnosť ponúka aj možnosť nájsť riešenia pre neštandardné návrhy na žiadosť zákazníka. Okrem poľnohospodárstva a potravinárstva sa používajú aj v automobilovom priemysle v brzdových systémoch vozidiel.

 

  Fakty o spoločnosti

  • Sídlo Casalmorano, Taliansko
  • Rok založenia 1965

  Príklady produktov

  Produkty Castello

  Prezentačné video

  video cannot show image

  Produkty

  Zákaznícky servis

  Kontaktujte nás:

  phone +421 332 400 160

  Poslať e-mail Poslať e-mail