LÜTZE Transportation

Spoločnosť Lütze Transportation vyvíja a vyrába elektronické a elektrické komponenty pre automatizáciu už viac ako 60 rokov. Absolútna kvalita a orientácia na zákazníka boli vždy našimi hlavnými zásadami

Vďaka týmto vysokým štandardom si naše výrobky našli cestu aj do železničných aplikácií. Už viac ako 20 rokov náš sortiment zahŕňa komponenty pre túto náročnú oblasť použitia. Odvtedy sa železničná technika neustále vyvíja. V roku 2012 sa divízia dopravy v rámci skupiny LÜTZE reorganizovala a vznikla spoločnosť Lütze Transportation GmbH.

 

  Fakty o spoločnosti

  • Sídlo Weinstadt, Nemecko
  • Rok založenia 1958

  Príklady produktov

  Produkty Lütze Transportation

  Prezentačné video

  video cannot show image

  Produkty

  Ovládače a I/O moduly

  Riadiace a diagnostické systémy zohrávajú v moderných koľajových vozidlách dôležitú úlohu. Na zabezpečenie racionálnej konštrukcie a výroby vozidiel s prihliadnutím na neustále sa zvyšujúce požiadavky v oblasti riadiacej techniky sú potrebné koncepcie platforiem, ktoré umožňujú prispôsobenie individuálnym potrebám.

  Relé

  Elektromagnetické a polovodičové relé určené pre železničný priemysel, ktoré plnia výkonné funkcie v riadiacich obvodoch. V našej ponuke nájdete výrobky od spoločností Lütze Transportation a Comat/Releco.

  Časové relé

  Produktová rada časových relé spoločnosti Lutze Transportation zahŕňa spoľahlivé a pokročilé produkty, ktoré umožňujú jednoduché a presné časovanie pre rôzne aplikácie.

  Diódové moduly

  Diódové moduly sú elektronické komponenty, ktoré zabezpečujú správnu orientáciu napätia a môžu sa používať na ochranu zariadení. Tieto moduly obsahujú rýchle diódy, ktoré zabezpečujú bezporuchovú prevádzku rôznych elektronických zariadení v dopravných prostriedkoch.

  Prevodníky signálu

  Na prispôsobenie hodnoty analógových signálov hodnote očakávanej používateľom ponúka spoločnosť Lütze Transportation celý rad analógových a teplotných prevodníkov. Výstupný signál je k dispozícii napríklad vo forme 0-20 mA; 4-20 mA alebo 0-10 V. Okrem toho sa ponúkajú prevodníky s prahovým výstupom (dve polovodičové relé na výstupe).

  Zvukové moduly a sirény

  Zvukové moduly a sirény sú kľúčovými produktmi na zabezpečenie a signalizáciu v priemyselných a dopravných aplikáciách. Tieto výrobky sú k dispozícii v rôznych variantoch výkonu a zvukových vlastností vrátane rôznych frekvencií a hlasitosti. Tieto zvukové moduly a sirény sú spoľahlivé, účinné a spĺňajú všetky druhy noriem a predpisov na použitie v priemyselných a dopravných aplikáciách.

  Napájanie

  Malé spotrebiče vo vozidlách so 110 V DC rozvodmi musia byť často vybavené 24 V DC napájacím napätím. Vďaka širokému sortimentu vhodných DC/DC meničov ponúka spoločnosť LÜTZE riešenia na mieru v rozsahu 6-36 W. Tieto DC/DC meniče majú široký rozsah napájania od 24 V DC do 110 V DC. Výstupné napätie je možné nastaviť aj pomocou prepínačov DIP v rozmedzí 5, 12, 15 a 24 V.

  Komunikácia vo vozidle

  Moduly na odosielanie informácií a rôznych údajov medzi jednotlivými vozňami vo vozidle. Ideálne napríklad na odosielanie živých záznamov z priemyselných kamier.
  Zákaznícky servis

  Kontaktujte nás:

  phone +421 332 400 160

  Poslať e-mail Poslať e-mail