Definox

Definox logo
Spoločnosť DEFINOX vznikla v roku 1968 na základe spoločnej vôle priemyselnej skupiny Vendéen (departement vo Francúzsku), ktorá sa rozhodla diverzifikovať svoje aktivity. V roku 1968 kúpila patent "Lahousse". Tento patent sa týkal prvého guľového ventilu a bol východiskom pre vznik novej spoločnosti DEFINOX zameranej na mliekarenský priemysel.

Naša odbornosť spočíva v znalosti priemyselných problémov vo veľmi rôznorodých odvetviach: potravinársky priemysel, kozmetický priemysel, farmaceutický priemysel, krmivo pre domáce zvieratá, čistiace prostriedky... Od mechaniky až po prenos kvapalín sme sa vždy vyvíjali a prispôsobovali, aby sme sa teraz stali medzinárodne uznávanými odborníkmi z popredných priemyselných spoločností vo viac ako 70 krajinách. 

Už niekoľko rokov navrhujeme budúcnosť priemyslu 4.0 a investujeme do inovácií. Preto sme investovali do nových výrobných kapacít. Spolupracujeme s priemyselnými expertmi, najmä v oblasti automatizácie, aby sme spojili naše zručnosti v oblasti mechaniky prenosu kvapalín s automatizáciou.

Fakty o spoločnosti

  • Sídlo Clisson, Francie
  • Rok založenia 1968

Príklady produktov

Produkty Definox

Prezentačné video

video cannot show image

Produkty

Zákaznícky servis

Kontaktujte nás:

phone +421 332 400 160

Poslať e-mail Poslať e-mail