Socomec

História spoločnosti Socomec sa začala vo Francúzsku, v Alsasku, na dvore Josepha Siata, vyštudovaného textilného inžiniera.

Dňa 22. apríla 1922 založil spoločnosť Société des Ateliers de Construction Electromécaniques du Bas-Rhin. Po experimentovaní s rôznymi elektrickými doplnkami sa rýchlo zameral na spínače, ističe a iné riešenia na báze poistiek na ochranu pred nepredvídateľnými výkyvmi čoraz ťažšie regulovateľného prúdu.

Od roku 1945 sa spoločnosť ďalej rozvíjala pod spoločným vedením jeho synov Pierra a Mauricea Siatovcov a v roku 1953 zmenila svoj názov na SOCOMEC.

V 80. rokoch 20. storočia sa začala nová etapa: pod vedením Bernarda Steyerta sa Socomec stal medzinárodnou spoločnosťou a rozšíril svoje odborné znalosti v oblasti premeny energie a výkonovej elektroniky. V roku 2010 prevzal vedenie spoločnosti pravnuk zakladateľa, Ivan Steyert. Pokračoval v internacionalizácii skupiny a vytvoril spoločnosť E'nergys, ktorá podporila zariadenia a výrobky spoločnosti Socomec kompletnou a prepojenou ponukou služieb. Tá je kľúčom k riešeniu výziev, ktoré prináša prechod na energetiku a digitálna transformácia.

 

  Fakty o spoločnosti

  • Sídlo Francúzsko
  • Rok založenia 1922

  Príklady produktov

  Produkty Socomec

  Prezentačné video

  video cannot show image

  Produkty

  Zákaznícky servis

  Kontaktujte nás:

  phone +421 332 400 160

  Poslať e-mail Poslať e-mail