LUDA FARM

Luda farm
Spoločnosť Luda Farm poskytuje poľnohospodárom na celom svete inovatívne produkty a služby, ktoré uľahčujú každodenný život, robia ho bezpečnejším a efektívnejším. Úzkou spoluprácou s poľnohospodármi a načúvaním ich potrieb pomáha spoločnosť Luda Farm poskytovať jednoduchý prístup k nadchádzajúcej digitálnej revolúcii v odvetví.

Vďaka 10-ročným skúsenostiam s vývojom technológie monitorovania fariem poskytuje spoločnosť Luda Farm užívateľsky prívetivé webové riešenia pre poľnohospodársky priemysel. Cieľom spoločnosti je zostať lídrom v oblasti inovácií a neustále vyvíjať nové produkty, ktoré sa ľahko inštalujú a používajú.

Luda Farm je modulárna platforma so súborom rôznych kamier a snímačov. Umožňujú poľnohospodárom zobraziť živé informácie, získať úplnú kontrolu nad poľnohospodárskymi procesmi a získať pokoj v duši.
Poskytuje profesionálny kamerový systém určený na priemyselné použitie, ktorý zvyšuje bezpečnosť a efektívnosť vašich činností. Zostavené pomocou flexibilnej a bezúdržbovej bezdrôtovej technológie. Rýchla a jednoduchá inštalácia pomocou priemyselných magnetov a batérií s dlhou životnosťou.

  Fakty o spoločnosti

  • Sídlo Mölndal, Švedsko
  • Rok založenia 2004

  Príklady produktov

  Produkty Luda Farm 

   

  Prezentačné video

  video cannot show image

  Produkty

  Zákaznícky servis

  Kontaktujte nás:

  phone +421 332 400 160

  Poslať e-mail Poslať e-mail