Electromen

Electromen

Electromen je fínska spoločnosť založená v roku 1988 v Turku. Ich obchodnou myšlienkou je ponúkať zákazníkom elektronické riadiace a meracie produkty na mieru.

Vďaka solídnym skúsenostiam s aplikáciami a štíhlej organizačnej štruktúre je spoločnosť Electromen schopná rýchlo a cenovo výhodne prispôsobiť výrobok požiadavkám zákazníkov.

Nové projekty sa začínajú konzultáciou so zákazníkom s cieľom určiť požadované špecifikácie. Vo fáze návrhu sa zohľadňuje dostupný čas na vývoj a odhadované výrobné množstvá. Spoločnosť Electromen navrhuje hardvér a vykonáva programovanie a laboratórne testovanie. Prototyp sa môže otestovať v konečnom prostredí. Výroba a dodávky sa začnú až vtedy, keď sú zákazník a konštruktér s novým výrobkom úplne spokojní.

Kvalita výrobkov spoločnosti Electromen je založená na nasledujúcich prvkoch. Prvým je starostlivý návrh, ktorý je najdôležitejším prvkom, najmä ak sa vyžaduje krátky čas vývoja. Podľa spätnej väzby od zákazníkov má spoločnosť Electromen Oy Ltd v tomto odvetví jednoznačnú výhodu. Po druhé, na zabezpečenie spoľahlivosti komponentov a montáže využíva spoločnosť Electromen dodávateľov a subdodávateľov s certifikátom ISO. V neposlednom rade sa funkčnosť výrobkov zabezpečuje testovaním. Každá jednotka sa podrobí funkčnej skúške. Pri malých dodávkach sa test vykonáva ručne, pri väčších sériách pomocou počítača.

 

  Fakty o spoločnosti

  • Sídlo Turku, Fínsko
  • Rok založenia 1988

  Príklady produktov

  Produkty Electromen

  Prezentačné video

  video cannot show image

  Produkty

  Zákaznícky servis

  Kontaktujte nás:

  phone +421 332 400 160

  Poslať e-mail Poslať e-mail