Aignep

Aignep Logo

Spoločnosť Aignep začala svoju činnosť v roku 1976 v Bione (Brescia) ako dodávateľ vyrábajúci armatúry pre vykurovací sektor, pričom využila priemyselnú štvrť špecializovanú na oblasť "vodovodných batérií a armatúr". Dnes spoločnosť vyrába kompletný sortiment výrobkov, ako sú nástrčné armatúry, rýchlospojky, adaptéry, tlmiče a guľové ventily pod vlastnou značkou FuidPower. 

Mottom spoločnosti Aignep je kvalita a inovácia: celá výroba sa realizuje v Taliansku a distribuuje sa po celom svete. Jedinou výnimkou sú niektoré výrobky určené pre severoamerický trh, ktoré musia spĺňať miestne predpisy a montujú sa v americkej dcérskej spoločnosti.

Spoločnosť Aignep je súčasťou skupiny Bugatti (od roku 1923), ktorú tvoria štyri spoločnosti v rôznych odvetviach: výrobky pre domácnosť (Casa Bugatti), osvetlenie (Landa), obrábacie stroje (Picchi) a FluidPower (Aignep).

Spoločnosť Aignep vyváža do viac ako 100 krajín vďaka rozsiahlej distribučnej sieti a 10 pobočkám v USA, Španielsku, Švajčiarsku, Brazílii, Francúzsku, Kolumbii, Číne, Rusku, Nemecku a Singapure.

Distribučná sieť a pobočky umožňujú spoločnosti Aignep byť klientom vždy k dispozícii a odovzdávať informácie technickému oddeleniu. V niektorých prípadoch sa tieto informácie stali základom pre nové výrobky spoločnosti Aignep.

  Fakty o spoločnosti

  • Sídlo Bion, Taliansko
  • Rok založenia 1976

  Príklady produktov

  Produkty Aignep

  Prezentačné video

  video cannot show image

  Produkty

  Zákaznícky servis

  Kontaktujte nás:

  phone +421 332 400 160

  Poslať e-mail Poslať e-mail