Seifert Systems

Seifert valmistaa laadukkaita jäähdyttimiä
Spoločnosť Seifert Systems je celosvetovo uznávaná firma s viac ako 55-ročnými skúsenosťami v oblasti priemyselného tepelného manažmentu. Špecializuje sa na návrh a výrobu produktov na chladenie, vykurovanie, ventiláciu, odvlhčenie, riadenie a osvetlenie elektrických skríň a kabinetov. Ich produktové portfólio zahŕňa rôzne riešenia, ako sú klimatizácia pre skrine, termálne ovládacie prvky a príslušenstvo, termoelektrické chladiče, LED svetlá pre skrine, výmenníky tepla, filtračné ventilátory, filtre, kryty a ohrievače skríň.

Spoločnosť ponúka množstvo klimatizačných jednotiek pod značkou Solitherm, navrhnutých pre rôzne aplikácie vrátane vnútorného a vonkajšieho, zapusteného a vonkajšieho umiestnenia a ďalších. Tiež poskytujú termoelektrické chladiče vhodné pre prašné a olejové prostredie, a ich LED svetlá StripLite sú navrhnuté pre jednoduchú inštaláciu v riadiacich skriniach.

Zakladajúce kamene spoločnosti Seifert Systems boli položené v roku 1965 v Ennepetale v Nemecku, keď inžinier Rolf Seifert rozpoznal potrebu udržiavať elektroniku v priemyselnom prostredí na konštantnej teplotnej úrovni a bezpečne odvádzať teplo z krytov. Michael Seifert prevzal vedenie spoločnosti v roku 2005 a odvtedy ju neustále rozširuje. Spoločnosť má pobočky v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, na Malte, v Taliansku, USA a Austrálii, spolu s medzinárodnými partnerstvami.

Inovácia je kľúčovým aspektom filozofie spoločnosti Seifert Systems. Zameriavajú sa na splnenie trhových potrieb a implementáciu riešení, ktoré riešia špecifické požiadavky rôznych priemyselných odvetví, vrátane automobilového, telekomunikačného, lekárskeho, potravinárskeho a výrobného sektora. Sú zaviazaní k environmentálnej udržateľnosti a ponúkajú riešenie na mieru pre unikátne výzvy v tepelnom manažmente.

Fakty o spoločnosti

  • Sídlo Birzebbuga, Malta
  • Rok založenia 1965

Príklady produktov

Produkty Seifert Systems

Prezentačné video

video cannot show image

Produkty

Zákaznícky servis

Kontaktujte nás:

phone +421 332 400 160

Poslať e-mail Poslať e-mail