Anderson-Negele

Anderson Negele Logo

Spoločnosť Anderson-Negele je americko-nemecký výrobca senzorov a meracích zariadení pre špecifické požiadavky potravinárskeho, nápojového a farmaceutického priemyslu.
Už viac ako 35 rokov poskytuje spoločnosť Anderson-Negele svojim zákazníkom najvyššie štandardy pre všetky svoje výrobky. Portfólio výrobkov spoločnosti Anderson-Negele zahŕňa napríklad snímače vodivosti, zákalu, hladiny, prietoku a mnohé ďalšie.

Ako priekopník v oblasti hygienických meracích zariadení sa od začiatku zameriavame na špeciálne potreby potravinárskeho, nápojového a farmaceutického priemyslu. Prostredníctvom našich inovácií sa snažíme poskytnúť našim zákazníkom ekonomickú a technologickú výhodu, ktorá prispeje k ich úspechu. Aby sme to dosiahli, zaoberáme sa vašimi špecifickými potrebami a vyvíjame riešenia, ktoré špecificky riešia požiadavky vašich výrobných procesov. Ako súčasť skupiny spoločností Fortive - globálneho technologického lídra z rebríčka "Fortune 500" - Anderson-Negele praktizuje úspešný Fortive Business System (FBS). Pomocou FBS zabezpečujeme vysokú kvalitu pri vývoji a výrobe našich produktov a neustále zlepšujeme naše procesy a metódy.

 

  Fakty o spoločnosti

  • Sídlo New Yorku, USA
  • Rok založenia 1930

  Príklady produktov

  Produkty Anderson-Negele

  Prezentačné video

  video cannot show image

  Produkty

  Zákaznícky servis

  Kontaktujte nás:

  phone +421 332 400 160

  Poslať e-mail Poslať e-mail