OEM AUTOMATIC OPEN DAYS 2024

Spoločnosť OEM Automatic Vás pozýva na OPEN DAYS 2024, ktorý sa uskutoční dňa 22. mája v Trnave.

Akcia ponúka príležitosť na stretnutie s našimi inovatívnymi produktmi aj expertmi na aplikácie. Uvidíte dynamické prezentácie najnovších výrobkov, ktoré dokážu digitálne transformovať Vašu prevádzku, zaistiť bezpečnosť strojných zariadení a ďalšie rôzne systémy pre automatizáciu strojov a riešení. Návštevu si môžete spríjemniť skvelým jedlom a pitím, ktoré bude k dispozícii formou rautu.

 

Události

AKÉ SÚ VÝHODY PRE VÁS?

  • Bezpečné, osobné, na dosah ruky
  • Individuálne konzultácie s odborníkmi z oboru
  • Dynamické ukážky najnovších produktov

 

ČO BUDE MOŽNÉ VIDIEŤ?

  • Komponenty pre výrobcov rozvádzačov
  • Komponenty pre výrobcov strojov
  • Bezpečnostné prvky
  • Motory, prevodovky, lineárna technika, drivery
  • Komponenty pre výrobcov elektroniky
  • Komponenty pre drážné aplikácie
  • Komponenty pre tlak, prietok a pneumatiku

Súčasťou OPEN DAYS budú aj odborné semenáre Inteligenté meracie systémy a Komponenty pre bezpečnosť
Inteligentné meracie systémy: čas seminára od 10:00 v zasadacej miestnosti na prízemí. 
Komponenty pre bezpečnosť: čas seminára od 11:30 v zasadacej miestnosti na prízemí. 

V PRÍPADE ZÁUJMU INFORMUJTE SVOJHO OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU.

K DIZPOZÍCII BUDÚ AJ PREZENTAČNÉ DEMO AUTOMOBILY OD SPOLOČNOSTÍ WIKA A SOCOMEC, KDE BUDETE MAŤ MOŽNOSŤ VIDIEŤ PRODUKTY PRIAMO V AKCII.

Kde nás najdete

Prezentované produkty

Elektrické rozvádzače

Divízia Komponenty pre rozvádzače zastupuje veľký počet rokmi preverených výrobcov a garantuje spoľahlivé dodávky všetkých komponentov rozvádzačov nízkeho napätia. Samozrejmosťou je kvalita výrobkov, pridanou hodnotou sú naše znalosti a skúsenosti s ich použitím.

Elektrické stroje

Divízia Elektrické stroje ponúka komponenty a ucelené riešenie pre procesy automatizácie technológií, ktoré využijú klienti z radov výrobcov strojov aj tí, ktorí riešia ich servis a ďalšie špecifické požiadavky. Veľký dôraz preto kladieme na vysokú úroveň technických znalostí a profesionálneho poradenstva pri riešení konkrétnych požiadaviek zákazníkov. Produkty sú určené pre jednoúčelové stroje, zariadenia a dopravníky, pre vozidlá hromadnej dopravy a železničné vozidlá.

Bezpečnostné prvky

Divízia Bezpečnostné prvky ponúka komponenty a ucelené riešenie pre procesy automatizácie technológií, ktoré využijú klienti z radov výrobcov strojov aj tí, ktorí riešia ich servis a ďalšie špecifické požiadavky. Veľký dôraz preto kladieme na vysokú úroveň technických znalostí a profesionálneho poradenstva pri riešení konkrétnych požiadaviek zákazníkov. Produkty sú určené pre jednoúčelové stroje, zariadenia a dopravníky, pre vozidlá hromadnej dopravy a železničné vozidlá.

Railway a Mobile Vehicle

Divízia Vehicle ponúka široký sortiment pre banské, lesné a agro stroje, na stavbarské plošiny, celý rad svetidiel, od výstražných až po pracovné, ďalej potom kamery a tiež mechanické výrobky a príslušenstvo

Tlak a prietok

Divízia Tlak a prietok je zameraná na komponenty pre meranie a reguláciu tlaku, prietoku, hladiny a teploty plynných a kvapalných látok. Oblasti použitia sú široké. Hlavné zameranie divízie sú aplikácie pre potravinársky a farmaceutický priemysel a aplikácie pre ťažký a chemický priemysel. V ponuke sú ako produkty pre štandardné aplikácie tak špeciálne prevedenie ventilov, snímačov, spínačov atď. pre najrôznejšie zákaznícke riešenia.

Electronics

Divízia Electronics ponúka materiály na osadzovanie plošných spojov, stroje a zariadenia na výrobu elektroniky. Našim cieľom je zákazníkom ponúknuť tovar na ich výrobu vrátane plnej podpory. Dodať materiály a komponenty na mieru ich potrebám a zaistiť špeciálny alebo na trhu menej dostupný tovar. Na konkrétnu požiadavku vypracovať konkrétne riešenie.

Motory

Máme široký sortiment elektromotorov na striedavý a jednosmerný prúd, BLDC a krokových motorov. Pre elektromotory máme k dispozícii súvisiace prevodovky od popredných výrobcov z Európy a Ázie.
Kontakt
Jaroslav Béreš

+420 733 122 162

Zákaznícky servis

Kontaktujte nás:

phone +421 332 400 160

Poslať e-mail Poslať e-mail