Špecializovaná organizácia

 

Aby sme boli odborným a efektívnym partnerom pre našich zákazníkov, rozdelili sme náš sortiment a firmu do špecializovaných produktových oblastí obchodu:

 

Technická podpora

Produktoví špecialisti poskytujú technickú podporu k určitej rade výrobkov a dodávateľov. Sú zodpovední za vedenie skladových zásob následne naskladneného tovaru.

Naši obchodní zástupcovia sú pripravení kedykoľvek priamo na Vašom pracovisku prezentovať naše výrobky a byť nápomocní pri riešení Vašich technických úloh.

Jednou z priorít spoločnosti OEM Automatic je budovanie úzkych vzťahov s našimi zákazníkmi. Naši obchodní zástupcovia sú pripravení kedykoľvek priamo na Vašom pracovisku prezentovať naše výrobky a byť nápomocní pri riešení Vašich technických úloh..

 

Zákaznícka podpora

Všetky objednávky prijaté na info@oem-automatic.sk sú zaregistrované a automaticky zákazníkovi potvrdené systémom. Zákaznícka podpora potom zákazníkovi ešte upresňuje dátum dodania zásielky. Ďalej poskytuje základnú telefonickú podporu v podobe cenníkových cien, dostupnosti výrobku či riešenie špecifických požiadaviek našich zákazníkov.

Kontaktujte nás

 Po - Pia 8:00 - 16:30 hodin 

+421 332 400 160
info@oem-automatic.sk

PREZENTÁCIA SPOLOČNOSTI