Obchodná politika

 

Sídlo spoločnosti OEM Automatic sa nachádza v Trnave a našou hlavnou snahou je byť čo najbližšie ku zákazníkom a ich potrebám. Naši predajní technici na Slovensku a produktoví špecialisti ve Zdibech u Prahy pracujú vždy s úzkym rozsahom produktov, ktorý im umožňuje stať sa odborníkmi v danej aplikačnej oblasti. Sú vždy ochotní sa s Vami stretnúť na zákaznickych schôdzkách,  počas školení, výstav alebo ostatných osobných stretnutiach.

OEM Automatic Slovenská republika je súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorej sídlo je v Tranas vo Švédsku. Spoločnosti v rámci tejto skupiny sú poprednými dodávateľmi komponentov a systémov pre priemyselnú automatizáciu v Škandinávii, vo Veľkej Británii, v Pobaltí a v regióne východnej Európy. Vďaka kancelárii v Šanghaji sme tiež schopní podporovať našich zákazníkov, ktorí sťahujú svoju výrobu do Číny.

 

 

 

Váš strategický partner

Snahou našej spoločnosti je ponúknuť naše produkty každému zákazníkovi v oblasti priemyselnej automatizácie a elektrotechniky. Našimi zákazníkmi sú předovšetkým výrobcovia strojov, rozvádzačov, strategickí koncoví užívatelia, systémoví integrátori a veľkoobchody. Pre týchto zákazníkov predstavujeme nenahraditeľného a spoľahlivého partnera v podobe technických konzultácií najrôznejších aplikácií.

Kontaktujte nás

 Po - Pia 8:00 - 16:30 hodin 

+421 332 400 160
info@oem-automatic.sk

PREZENTÁCIA SPOLOČNOSTI