Klávesnice a ovládacie panely

Sortiment společnosti OEM Automatic sa podstatne rozšíril o klávesnice a displeje. Dnes by sme radi predstavili bližšie prvých dvoch výrobcov klávesníc - ALGRA GROUP a GETT

ALGRA GROUP je švajčiarsky výrobca zákazkových klávesníc, predných panelov a štítkov. Jeho hlavnou prednosťou je patentovaná tlač do hliníka a využívanie piezoelektrickej technológie pre tlačidlá klávesníc.
Obe technológie zaisťujú veľmi kvalitné výrobky plniace svoju funkciu desiatky rokov aj pri dennodennom používaní. Piezoelektrické klávesnice, v porovnaní s membránovými či kapacitnými, nie sú obmedzené vo výbere povrchového materiálu, je možné nastaviť tlak zopnutia a nie sú citlivé na vlhkosť a nečistoty.

 

Tlač laku priamo na povrch kovu nie je nijak chránená pred mechanickým ani chemickým poškodením.

 

Tlač do oxidu hliníka je chránená pred poškrabaním a devastáciou.

GETT sa sústredí predovšetkým na výrobu priemyselných PC klávesníc, na výber je veľa druhov vodovzdorných, silikónových či anti-vandal, ďalej vo vyhotovení štandardná stolová alebo na zabudovanie do panela. Spoločnosť Gett taktiež vyrába zákazkové fóliové klávesnice, ovládacie panely a ručné ovládače.

Výroba je sústredená v Nemecku, niektoré klávesnice sú certifikované aj pre lekárke prístroje. Ak potrebujete klávesnicu nasadiť do extrémneho prostredia, Gett je schopný vo svojom laboratóriu klávesnice testovať za rovnakých podmienok.

 

 

Výroba je soustředěna v Německu, některé klávesnice jsou certifikovány i pro lékařké přístroje. Pokud potřebujete klávesnici nasadit do extrémního prostředí, Gett je schopen ve své laboratoři klávesnice testovat za stejných podmínek.

Viac info tu

FAKTY

true

true

INFO

Kontakt: Juraj Ťupek
Tel.: +421 911 291 880
juraj.tupek@oem-automatic.sk